Timetable

Check out the Fitness Zuiver group lesson schedule below. Not a member of the gym yet but want to experience one of our group lessons? Request a day pass.

Monday

21 October

Tuesday

22 October

  • 09:30 - 10:30
    Pilates Renata
  • 10:45 - 11:45
    Yin Yoga Myrthe
  • 18:00 - 19:00
    Bokstraining Joey
  • 18:00 - 19:00
    Bodypump Anne
  • 18:00 - 19:00
    Cross Training Basics Guido
  • 18:00 - 19:00
    Hot yin yoga Renate
  • 19:00 - 20:00
    Pilates & Booty Bands Anne-Marie
  • 19:00 - 20:00
    RPM Anne
  • 19:00 - 20:00
    Boksen Ricardo
  • 19:00 - 20:30
    Ashtanga Flow Renate
  • 19:00 - 20:00
    Cross Training Guido
  • 20:00 - 21:00
    Work That Bottom Anne-Marie

Wednesday

23 October

  • 09:30 - 10:45
    Hot flow yoga Myrthe
  • 09:30 - 10:30
    Bodypump Bas
  • 10:30 - 11:30
    Spinning Bas
  • 18:00 - 19:00
    Total Body Workout Denzel
  • 18:00 - 19:00
    Bag Training Omri
  • 18:00 - 19:00
    Cross Training Basics Steven
  • 19:00 - 20:00
    Cross Training Steven
  • 19:00 - 20:00
    Bodypump Eduard
  • 19:00 - 20:00
    Bokstraining Orpheo
  • 19:00 - 20:00
    Hatha Yoga Gwen
  • 20:00 - 20:45
    XCORE® Rick
  • 20:00 - 21:00
    Spinning Eduard
  • 20:00 - 21:00
    Booty Barre Angela

Thursday

24 October

  • 09:00 - 10:15
    Yin Yang yoga Myrthe
  • 10:30 - 11:30
    Pilates Renata
  • 10:30 - 11:30
    Bag Training Charro
  • 19:00 - 20:00
    Pilates & Booty Bands Anne-Marie
  • 19:00 - 20:30
    Cross Training Advanced Miguel
  • 20:00 - 21:00
    Work That Bottom Anne-Marie
  • 20:00 - 21:00
    Bokstraining Joey

Friday

25 October

  • 09:00 - 10:15
    Vinyasa Yoga Renate
  • 09:30 - 10:30
    Perfect Curves Anne-Marie
  • 10:30 - 11:30
    Work That Bottom Anne-Marie
  • 10:30 - 11:30
    RPM Anne
  • 18:00 - 19:00
    Bodypump Eduard
  • 18:30 - 19:30
    Kickboksen Marc
  • 18:30 - 19:45
    Hot Hatha/Yin yoga Marlies
  • 19:00 - 20:00
    Spinning Eduard

Saturday

26 October

  • 09:00 - 10:00
    Cross Training Steven
  • 09:00 - 10:00
    Vinyasa Flow Yoga Tanya
  • 09:30 - 10:30
    Bodypump Mounir
  • 10:00 - 11:00
    Spinning Steven
  • 10:00 - 11:00
    Bag Training Omri
  • 10:00 - 11:00
    Hatha Yoga Jelka
  • 10:30 - 11:30
    Total Body Workout Mounir
  • 11:00 - 11:45
    Yoga Nidra Jelka
  • 11:30 - 12:15
    XCORE® Ramon

Sunday

27 October

Monday

28 October

Tuesday

29 October

  • 09:30 - 10:30
    Pilates Renata
  • 10:45 - 11:45
    Yin Yoga Myrthe
  • 18:00 - 19:00
    Bokstraining Joey
  • 18:00 - 19:00
    Bodypump Anne
  • 18:00 - 19:00
    Cross Training Basics Guido
  • 18:00 - 19:00
    Hot yin yoga Renate
  • 19:00 - 20:00
    Pilates & Booty Bands Anne-Marie
  • 19:00 - 20:00
    RPM Anne
  • 19:00 - 20:00
    Boksen Ricardo
  • 19:00 - 20:30
    Ashtanga Flow Renate
  • 19:00 - 20:00
    Cross Training Guido
  • 20:00 - 21:00
    Work That Bottom Anne-Marie

Wednesday

30 October

  • 09:30 - 10:45
    Hot flow yoga Myrthe
  • 09:30 - 10:30
    Bodypump Bas
  • 10:30 - 11:30
    Spinning Bas
  • 18:00 - 19:00
    Total Body Workout Denzel
  • 18:00 - 19:00
    Bag Training Omri
  • 18:00 - 19:00
    Cross Training Basics Steven
  • 19:00 - 20:00
    Cross Training Steven
  • 19:00 - 20:00
    Bodypump Eduard
  • 19:00 - 20:00
    Bokstraining Orpheo
  • 19:00 - 20:00
    Hatha Yoga Gwen
  • 20:00 - 20:45
    XCORE® Rick
  • 20:00 - 21:00
    Spinning Eduard
  • 20:00 - 21:00
    Booty Barre Angela

Thursday

31 October

  • 09:00 - 10:15
    Yin Yang yoga Myrthe
  • 10:30 - 11:30
    Pilates Renata
  • 10:30 - 11:30
    Bag Training Charro
  • 19:00 - 20:00
    Pilates & Booty Bands Anne-Marie
  • 19:00 - 20:30
    Cross Training Advanced Miguel
  • 20:00 - 21:00
    Work That Bottom Anne-Marie
  • 20:00 - 21:00
    Bokstraining Joey

Friday

01 November

  • 09:00 - 10:15
    Vinyasa Yoga Renate
  • 09:30 - 10:30
    Perfect Curves Anne-Marie
  • 10:30 - 11:30
    Work That Bottom Anne-Marie
  • 10:30 - 11:30
    RPM Anne
  • 18:00 - 19:00
    Bodypump Eduard
  • 18:30 - 19:30
    Kickboksen Marc
  • 18:30 - 19:45
    Hot Hatha/Yin yoga Marlies
  • 19:00 - 20:00
    Spinning Eduard

Saturday

02 November

  • 09:00 - 10:00
    Cross Training Steven
  • 09:00 - 10:00
    Vinyasa Flow Yoga Tanya
  • 09:30 - 10:30
    Bodypump Mounir
  • 10:00 - 11:00
    Spinning Steven
  • 10:00 - 11:00
    Bag Training Omri
  • 10:00 - 11:00
    Hatha Yoga Jelka
  • 10:30 - 11:30
    Total Body Workout Mounir
  • 11:00 - 11:45
    Yoga Nidra Jelka
  • 11:30 - 12:15
    XCORE® Ramon

Sunday

03 November

93% of our guests recommend us to others.

8 saunas, 2 restaurants, hot tubs and much more!

Book online and pay on location!

The most relaxing day away in Amsterdam!